Jak zůstat hydratovaný při lyžování

27.12.12

Věřte tomu nebo ne, studie ukazují, že lidé jsou více náchylní k dehydrataci při výkonu během zimy než v teplé. Vzhledem k tomu, je nutné používat další vrstvy oblečení během chladnějších měsíců, ve skutečnosti pot více a obecně ani uvědomit, protože pocení je absorbována dalších vrstev. I když můžete mít pocit, jako byste se zmrazují, jste stále ztrácí nezbytnou hydrataci prostě proto, že dýcháte. Tak, mnoho lidí nemá pocit, žízeň v zimě, jako je tomu, když se potíte v létě, a jako výsledek oni nepijí skoro dost vody.

Jak zůstat hydratovaný při lyžování

Letošní zima dehydratace jev je obzvláště obyčejné, když jste na lyžích. Ty jsou obvykle na sobě ještě více vrstev oblečení, než je obvyklé, a letí z kopce rychlostí v chladném vzduchu, a vy se baví, tak to je docela snadné si nevšimnout máte žízeň. Tam být, nicméně, mnoho snadných způsobů, které vám pomohou učinit opatření, aby zůstali hydratované, když jdete lyžovat.

Za prvé, vždy nosit vlastní vodu. Akt sjezdového lyžování může dojít ke ztrátě až o dvě půllitrů potu, protože se vyvíjí tolik energie. Je důležité, že nemusíte čekat, až se dostanete žízeň, ale pít stále a v pravidelných intervalech v průběhu celého vašeho lyže. To je nejlépe využít alespoň jednoho litru vody s sebou. Voda je nejlepší věc, pít, aby si udrželi dostatečnou hydrataci. Vyhýbejte se ovocných šťáv a sodovky jako jsou diuretika s vysokým obsahem cukru, které mohou skutečně dělat vám žízeň než předtím. Pokud také přinést občerstvení k jídlu během přestávek, ujistěte se, že nemáte jíst nic s vysokým obsahem soli nebo s vysokým obsahem cukru.

Budete samozřejmě potřebovat i zadní balíček, který v ideálním případě znamená, že máte možnost přepravující více než litr vody. To je zvláště důležité, pokud si myslíte, že budete mimo déle než dvě hodiny.

Zvažte získání velblouda balík, který vám pomůže zůstat hydratované stejně. Velbloud pack sedí jako vestu kolem vašeho trupu a zavírá se zipy nebo klipy na přední straně. Ty mají zásobárnu v balení, které může pojmout různé množství vody a je trubice, která lze připojit k ústům, jako sláma, umožňuje uživateli vytáhnout tekutinu z velbloudí balení. Nezapomeňte zastrčit konec trubice uvnitř pasu kapely nebo bunda, která zabrání jeho zamrznutí na obzvláště chladných dnech.

Konečně, nepřehánějte to. Nechte dělejte časté přestávky a udělat si čas, jak využít co vodní nádrž se rozhodnete použít. Lyžování by mělo být zábavné, nenechte dehydratace v cestě!

Partneři

Zámečnictví Rossi - montované haly a ocelové konstrukce


Skříně na míru

Vestavěné skříně Stako Vám pomohou s řešením malých nebo stísněných prostor jako jsou chodby, komory nebo atypické prostory.

Reklama - odkazy

Pult centrální ochrany

Efektivní zabezpečovací systém od D.I.SEVEN, využijte PCO od profesionálů v oboru. Celý proces PCO si u nás můžete objednat na klíč a nemusíte se tak o nic starat.


Investiční zlato a stříbro

Investujte do zlata nebo do stříbra prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata a investičního stříbra.


 Lité podlahy vhodné pro podlahové topení

V naší nabídce naleznete kvalitní materiály pro lité podlahy.


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


informace o Praze na jednom místě. To je portál prahaaz.cz.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Vestavěné skříně na míru vyřeší problém v každém atypickém interiéru.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.