Romantické pobyty v Jižním Devonu

28.12.12

Nachází se v regionu Jihozápadní Anglie, Devon je ideální dovolené pro každého. Devon je populární pro rodiny s dětmi, ale je to také nabízí ideální místo pro romantický útěk. Mezi ubytování, jako jsou penzionů, kempů a self-catering chaty existuje řada krásně umístěných boutique hotelů v Devonu. Pro něco ještě speciální existuje řada ohromující hotelů nacházejících se přímo na pobřeží s nádherným výhledem - ideální místo pro zažít pestrou škálu vodních sportů.

Romantické pobyty v Jižním Devonu

Města k návštěvě

Babbacombe:
Babbacombe nabízí perfektní alternativu k Torquay, s malebnými obchody, čajoven, restaurací a nádherným výhledem s výhledem Babbacombe Bay. The Cliff desky nabízejí nádherné pobřežní procházky. Zde je jedinečná útes železniční, jeden z pouhých 16 pozemních lanových drah v pracovní použití. První otevření v roce 1926, železniční i nadále přepravovat cestující dolů 73 tváří metrů útesu pláže Babbacombe a Oddicombe. Další zajímavosti v Babbacombe patří model Babbacombe Village a divadlo Babbacombe, který byl přínosem pro město více než sedmdesát let.

Brixham:
Brixham je malé rybářské městečko umístěné naproti zálivu od Torquay na jižním konci půlměsíce, který tvoří Torbay. Kuriózní Úzké uličky jsou lemovány obchody prodávají místní memorabilia, občerstvení a samozřejmě čerstvé místní ryby. Je to město, které je bohaté na námořní historii a je dodnes aktivní rybářský přístav zásobování místních podniků v celé jihozápadní.

Salcombe:
Salcombe je krásné pobřežní město chráněné uvnitř ústí Kingsbridge a tím, že se ulicemi zdarma z vozů se zachovala klid a mír. To bylo a stále je navigační město a má vlastní námořní muzeum. Podobně jako nedaleké Dartmouth město má celou řadu specializovaných obchodů, restaurací a galerií a existuje mnoho okolní pláže a zátoky v okolí.

Stravování V Devonu

Restaurace v Devonu mají to štěstí, aby se z čerstvých místních surovin přímo na prahu. Od Ruby Red hovězího Devon a čerstvé zeleniny ke skvostům pobřeží, jako je Bigbury ústřice Bay, můžete Brixham kraba a humra budu čeho vybírat. Existuje řada míst, kam se oddávat, včetně 2 Michelin star Gidleigh parku, paleta rybích restaurací, jako Mitch Tonks Fishworks v Dartmouth nebo existuje celá řada malebných zemí hospod rozesetých po celém kraji - zamiřte do Dartmooru a vy " budete se z čeho vybírat.

Procházky v Devonu

Agatha Christie Mile
Agatha Christie Mile se bere v 10 slavných Christie Agatha památek, které jsou všechny tečkovaná kolem přístavu Torquay a nábřeží. Vycházka začíná u Turistického informačního centra a vás prostřednictvím různých památek, představující znaky v rámci jejích knih.

Dart Valley Trail
Dart Valley Trail je asi 16 km dlouhý a má na obou stranách řeky Dart v Jižní Devon. Za něco málo kratší, Greenway k Kingswear trasy je 4,5 km dlouhý, které vás přes starověké lesy podél řeky Dart. Alternativně Dartmouth na Dittisham trasy je asi 3,5 mil s Dittisham na trase Totnes pokrývající 8,5 mil.

Partneři

Zámečnictví Rossi - montované haly a ocelové konstrukce


Skříně na míru

Vestavěné skříně Stako Vám pomohou s řešením malých nebo stísněných prostor jako jsou chodby, komory nebo atypické prostory.

Reklama - odkazy

Pult centrální ochrany

Efektivní zabezpečovací systém od D.I.SEVEN, využijte PCO od profesionálů v oboru. Celý proces PCO si u nás můžete objednat na klíč a nemusíte se tak o nic starat.


Investiční zlato a stříbro

Investujte do zlata nebo do stříbra prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata a investičního stříbra.


 Lité podlahy vhodné pro podlahové topení

V naší nabídce naleznete kvalitní materiály pro lité podlahy.


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


informace o Praze na jednom místě. To je portál prahaaz.cz.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Vestavěné skříně na míru vyřeší problém v každém atypickém interiéru.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.